رفع مشکل افتادگی سینه و تقویت و فرم دهی به آنها در منزل


جدول مشخصات برنامه :

رفع مشکل افتادگی سینه ،تقویت و فرم دهی به آنها

هدف برنامهوزش در خانه و تقویت عضلات سینه ای
عضله هدفسینه ای بزرگ
عضلات کمکیدوسر و سه سر بازویی،کمربندشانه ای،سینه ای کوچک
گرم کردندارد
سردکردن
زمان اجراتقریبا 12 دقیقه
ابزارکمک ورزشی
گوره سنی15سال به بالا
جنسیتزن و مرد

 

توضیحات:
این برنامه ویدیویی به تمرکز برروی عضلات سینه ای میپردازد و راههای ساده ای که بدون نیاز به هیچ ابزار کمک ورزشی در هرجایی میتوانیم با چند تمرین ساده عضلات سینه ای خود را حجیم تر کنیم(آقایان) و از افتادگیآنها جلوگیری کنیم(خانم ها).
اگر قصد ورزش کردن در منزل را دارید و اگر بارها برای رسیدن به تناسب اندام دلخواه و سلامتی از طریق ورزش کردن اقدام کرده اید ولی متاسفانه نتوانستید ورزش کردن را به یک سبک در زندگی تبدیل کنید توصیه میکنیم که برنامه های ما را در زیر دنبال کنید:


برنامه های پیشنهادی برای شما:

دوره ذهن ورزشکارذهن ورزشکار
برنامه یک ماهه فول بادی (تمام بدن) سطح 1همیار اسپورت
برنامه فرم دهی به عضلات باسنو ران و کاهش سلولیتهابرنامه تمرینی فرم دهی به عضلات باسن و ران و کاهش سلولیتها
برنامه سیکس پک ،کاهش چربی های شکمیهمیار اسپورت

 

 

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

 1. محدثه :
  11 می 19

  سلام از نظر علمی پروانه مگه رد نشده ؟

  • مسعود پور تیموری :
   11 می 19

   سلام. این تمرین ترکیبی هست از تمرین هوازی و قدرتی. هوازی برای گرم کردن عمومی و بالا بردن ضربان قلب در محدوده چربی سوزی. و قدرتی با وزن بدن با هدف کار برروی عضله سینه ای بزرگ، برای فرم دهی و لیفت به سمت بالا. درسته که حرکات جامپ مثل پروانه چون باعث تحرک زیاد میشه ممکنه بافت سینه رو بیشتر کش بیاره و شل کنه. ولی اگر سینه ها هنگام ورزش کردن به خوبی با لباس زیر مهار بشن. هیچ تاثیر منفی نداره.
   بالاخره ورزش کردن یعنی تحرک و نمیشه تحرک رو از ورزش حذف کرد. کافیه حرکت سینه هارو با لباس زیر به خوبی مهار کنیم. اونوقت بریم سراغ تمرینهای هوازی و قدرتی. تا هم بدن رو در محدوده چربی سوزی قرار بدیم. که چربی های عموم بدن رو کاهش میده. و هم بروی تارهای مختلف عضله سینه و همچنین عضلات همکار و مخالف کار کنیم تا بتونیم فرم دهی اون عضله رو بهبود ببخشیم. اگر نیاز به پرسش یا مشاوره بیشتر داشتید میتونید از بخش تماس با ما اقدام کنید. تندرست و ورزشکار باشید

0