مبانی تغذیه و آشنایی با مکملهای ورزشی-29000تومان

خلاصه: ابتدایی ترین دانش یک دوچرخه سوار و یک ورزشکار آشنایی با مبانی تغذیه می باشد.در این محصول کوروش دوست مدرس فدراسیون دوچرخه سواری،شمارا با رژیم های غذایی و سیستمهای سوخت ساز بدن و دانش تغذیه و استفاده صحیح از مکملها اشنا میکند.


49000تومان

این محصول تا مدت محدودی با تخفیف 40درصدی برای استفاده عموم ارائه میگردد و بعد از آن با قیمت اصلی به فروش خواهد رسید.


مبانی تغذیه و آشنایی با مکملهای ورزشی

در  رشته دوچرخه سواری


دموی معرفی محصول:


خلاصه :

این محصول از چهار ویدیوی آموزشی تشکیل شده که به ترتیب زیر به شرح آنها میپردازیم:

  • ویدیوی شماره یک (قسمت اول) :توضیحات در رابطه با آشنایی اولیه با مواد غذایی و سهم و درصد آنها در رژیم غذایی ، آشنایی با سیستمهای سوخت سازی بدن ، نحوه اندازه گیری میزان غذای مورد نیاز بدن بر حسب کالری مورد نیاز هر فرد با توجه به شدت فعالیت ورزشی وی ،اندازه گیری درصد چربی بدن .

 

  • ویدیوی شماره دو (قسمت دوم) :باز کردن سیستمهای سوخت سازی بدن و آشنایی کامل با سیستمهای هوازی و غیر هوازی و سوختهای مورد نیاز آنها و چگونگی همکاری سیستمهای سوخت و ساز بدن در شرایط مختلف فعالیت های ورزشی و نحوه تشخیص محدوده لاکتیک برای طراحی تمرین و بالا بردن توان استقامتی در ورزش دوچرخه سواری.

 

  • ویدیوی شماره سه و چهار (قسمت سوم و چهارم) :توضیحات در رابطه با نقش مکملها در ورزش و نحوه استفاده صحیح از آنها ، آشنایی یک به یک با تمامی مکملهای موجود در بازار ،توضیح دادن در رابطه با هر مکمل و شرح آثار و نقش آنها در بدن و معایب و مزایا ودرصد استفاده صحیح با توجه به میزان مورد نیاز بدن.

هدف برنامه :

این برنامه با هدف آگاهی ورزشکار از دانش استفاده از مواد غذایی و مکملها تهیه شده و کمک میکند تا فرد ورزشکار بتواند کارایی بهتری  را برای خود به ارمغان آورده .

همچنین شما با دانستن اطلاعاتی که در این دوره به شما منتقل میشود میتوانید به مربی خود تبدیل شوید ، برای خود با توجه به نیاز بدنتان نسبت به فعالیت ورزشی که در طول هفته انجام میدهید رژیم غذایی طراحی کنید و سلامت تر زندگی کنید.

کوروش دوست مربی با سابقه دوچرخه سواری که سابقه مربیگری تعدادی از دوچرخه سوارهای تیم ملی را نیز در کارنامه دارد با تجربه بیست و چند ساله …،تمام تلاش خود را کرده تا هر آنچه که از دانش تغذیه و استفاده صحیح از مکملها را آموخته بوده در این برنامه به مخاطب خود منتقل کند.

سلامتی و پیشگیری از آسیب های احتمالی استفاده نا صحیح از مکملها ، که متاسفانه ناشی از عدم آگاهی فرد ورزشکار نسبت به استفاده از آنها می باشد ، یکی دیگر از اهداف تولید این محصول می باشد.

بهره گیری از رژیم غذایی صحیح با توجه به نیاز بدن هر فرد و کمک گرفتن از مکملهای مورد نیاز هر ورزشکار برای اضاف شدن به رژیم غذایی و دانش اولیه نسبت به بکارگیری آنها در رژیم غذایی از دیگر اهداف تولید این محصول بوده.

 

 تغذیه در دوچرخه سوارینحوه استفاده:

تمامی ویدیوهای موجود در محصول با فرمت mp4 با حجم کم و کیفیت عالی می باشد که فرد ورزشکار این قابلیت را دارد که پس از خرید و دانلود ، آنها را برروی هر سیستمی (موبایل،کامپیوتر،تبلت،تلویزیون،لپ تاپ و …)اجرا کند . و با تماشای آن به دانش خود در زمینه تغذیه بیافزاید.

 نکته:

با توجه به اینکه ذهن انسان بسیار فرار می باشد و توانایی دریافت همه مطالب را به یک باره ندارد ، لذا پیشنهاد میشود پس از تهیه محصول هر قسمت را چند بار تکرار کنید و مجددا ببینید تا بتوانید به درک عمیقی از دانش تغذیه برسید و مفاهیم را بنیادی و اساسی به ذهن بسپارید .
شما با هر بار تکرار این ویدیوها و دیدن مجدد آنها با کلماتی و مفاهیمی برخورد میکنید که برای شما تازگی دارد با توجه به اینکه چند بار در گذشته این ویدیو را مشاهده کرده بودید و این به خاطر فرار بودن ذهن انسان نسبت به دریافت مطالب جدبد می باشد.


چگونه خرید کنیم؟

از لینک زیر میتوانید محصول را را تهیه کنید و پس از انجام تراکنش بانکی شما به صفحه دانلود هدایت میشوید که میتوانید فایلهای ویدیویی مذکور را با لینک مستقیم دانلود کنید.

49000تومان

این محصول تا مدت محدودی با تخفیف 40درصدی برای استفاده عموم ارائه میگردد و بعد از آن با قیمت اصلی به فروش خواهد رسید.آلبوم تصاویر:

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0