چالش لاغری-نهایت چربی سوزی-قسمت دوم

چالش لاغری-نهایت چربی سوزی-قسمت دوم


خب برای انجام این چالش زیبا فقط کافیه ویدیو زیر رو اجرا کنی و باهاش استارت بزنی ، همین.


خیلی ها فکر میکنند برای چربی سوزی حتما باید وزنه بزنند ، حتما باید برن باشگاه یا برن تمرن های عجیب و غریب رو انجام بدن تا به چربی سوزی برسند و چربی سوزی توی خونه نمیتونه اتفاق بیافته! در صورتی که با این ویدیو ساده میتونید به تناسب اندام و زیبایی اندام برسید در نهایت راحتی و سادگی.
در صورتی که سیستم تمرینی این برنامه ویدیویی hiit هست یعنی تمرین پرشدت تناوبی ، که بهترین سیستم تمرینی برای چربی سوزی روی این کره خاکی هست تا به امروز و شما نتایج خارق العاده این سیستم تمرینی رو بعد از گذشت تنها دو هفته از اجرای تمرین خواهید دید.

نحوه اجرا:
دوره رایگان چالش لاغری  سه تا ویدیو داره که شما به ترتیب هر کدام را به مدت ده روز انجام دهید.
ویدیو اول به مدت ده روز ، سپس ویدیو دوم به مدت ده روز و در نهایت ویدیو سوم به مدت ده روز.

ابزار کمک ورزشی:

خب این مجموعه برنامه کاهش چربی های شکم و پهلو رایگان نیازی به هیچ گونه ابزار کمک ورزشی نداره و قفط با وزن بدن طراحی شده.


تهیه دوره کامل:
شما میتونید بعد از اجرای یک ماهه این برنامه تمرینی به سراغ دوره اصلی برید و اون رو تهیه کنید و ازش استفاده کنید که کافیه روی بنر زیر کلیک کنید و توضیحات دوره sixpack2 رو ببینید.
عزیزانی که تازه کار هستند میتوانند از دوره سطح یک اسن محصول استفاده کنند و عزیزانی که آماده تر هستند از دوره سطح دو میتوانید استفاده کنید.

برای دانلود رایگان چالش نهایت چربی سوزی قسمت اول میتونید به وبسیات آپارات مراجعه کنید و از لینک دانلود زیر ویدیو استفاده کنید.

همیاراسپورت-لاغری با ذهن-اپیزود12